O serveru Vzdělání.CZ

Popis serveru Vzdělání.CZ
Katalog škol
Rating Vzdělání.CZ
Statistiky návštěvnosti
Statistiky
Historie

Popis serveru Vzdělání.CZ

Portál Vzdělání.CZ je určen všem studentům a zájemcům o studium, zejména pak těm, kteří se chystají studovat na střední, vyšší odborné nebo vysoké škole. Portál Vzdělání.CZ je rozčleněn na několik částí:

  • Katalog škol - Katalog vzdělávacích institucí a agentur zajišťujícíh studium v zahraničí.

  • Brigády pro studenty - Nabídka aktuálních brigád pro studenty.

  • Práce ve školství - Nabídka pracovních příležitostí pro učitele a lektory.

  • Kalendář akcí - Kalendář akcí spojených s registrovanými školami a agenturami.

  • E-shop - Vše k přípravě na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ a k výuce jazyků.

  • Archiv článků - Články týkající se aktuálního dění ve vzdělávání, zajímavosti ze škol a agentur, rady pro studenty.

  • Soutěže - Soutěže o zajímavé ceny, především o knížky a vstupenky.

  • Kurzy - Kalendář kurzů a školení.

  • Hry - Hry pro zábavu a k odpočinku.

  • Testy - Online testy jazyků či k přijímacím zkouškám.

Katalog škol

Nejdůležitější částí portálu Vzdělání.CZ je Katalog škol a agentur obsahující záznamy více než 2.500 vzdělávacích institucí v České republice. Oproti jiným serverům katalog Vzdělání.CZ obsahuje mnohem více aktuálních nabídek pomaturitního studia - kromě vyšších odborných škol zde naleznete seznam veškerých vysokých škol včetně všech faktult. Současným studentům nabízíme na jednom místě srovnání škol, kurzů a agentur, které nenabízí nikdo jiný v České republice. Pro školy máme připravenou nabídku velmi účinné a cenově dostupné prezentace, kterou navštíví tisíce návštěvníků měsíčně.

Katalog škol na Vzdělání.CZ je jedinečný nejen svým širokým záběrem a počtem zaregistrovaných vzdělávacích institucí, ale i aktuálností poskytovaných informací. Všechny informace, které školy zadávají při registraci nebo aktualizaci záznamů, jsou kontrolovány pracovníkem Vzdělání.CZ a jejich platnost je maximálně 1 rok od zadání.

Relevance Vzdělání.CZ

Všechny subjekty zaregistrované v Katalogu škol Vzdělání.CZ jsou hodnoceny a je jim přiřazena RELEVANCE portálu Vzdělání.CZ. Podle této relevance jsou poté řazeny všechny výpisy škol a agentur.

Co najdete na Vzdělání.CZ

Na jednom místě najdete informace, které byste museli jinak hledat dlouhé hodiny a možná i dny a projít přitom několi desítek serverů s různou kvalitou a aktuálností informací. U nás najdete školy a agentury přehledně seřazené podle relevance Vzdělání.CZ. Dále u nás naleznete brigády, práci, katalog akcí, online testy a články řazené dle aktuálnosti a internetový obchod s nabídkou knih, které Vám pomohou nejen s přípravou na přijímací zkoušky.

Záznamy v katalogu mají platnost maximálně 1 rok, nabízené brigády a práce pak maximálně 1 měsíc.

Co na Vzdělání.CZ nenajdete

Na Vzdělání.CZ nenajdete neaktuální informace. Také zde nenaleznete školy a agentury, které nemají v ČR oprávnění k činnosti nebo nejsou oficiálně zaregistrované.

Statistiky

Statistika návštěvnosti portálu Vzdělání.CZ

Od - do Návštěvy Zobrazení stránek
leden - prosinec 2015 324.346 741.539

Další statistiky Vzdělání.CZ

Moje Vzdělání.cz
registrovaných uživatelů 47227
Katalog škol
registrovaných škol 2554
oborů, kurzů, nabídek 22483
Kalendář akcí
nabízejících subjektů 53
aktuálních akcí 17
skončených akcí 112
Brigády pro studenty
aktuálních nabídek 11498
Práce ve školství
aktuálních nabídek 128
Internetový obchod
nabízených položek 92
Archiv článků
celkový počet článků 2313
vlastních článků 1228

Historie

Portál Vzdělání.CZ patří mezi nejstarší servery zaměřené na vzdělávání v České republice, první verze portálu obsahující pouze katalog škol byla spuštěna již roku 1999. Další verze Vzdělání byly nasazeny v letech 2002 a 2003. Server byl rozšiřován o další sekce - brigády pro studenty, práci ve školství, katalog akcí, archiv článků, soutěže atd. V září 2011 byla spuštěna 4. verze Vzdělání.CZ se zcela novou grafikou. Neustále se vyvíjíme a nabízíme kvalitní a aktuální informace.

30. 6. 1998 Registrace domény Vzdělání.CZ
8. 2. 1999 Registrace domény Education.CZ
1999 Oficiální spuštění serveru Vzdělání.CZ - 1. verze
2002 Spuštění 2. verze Vzdělání.CZ - přidány brigády pro studenty a práce ve školství
2003 Spuštění 3. verze Vzdělání.CZ - přidán katalog akcí a archiv článků
1.9.2011 Spuštění 4. verze Vzdělání.CZ s novou grafikou

Archivace stránek

Obsah portálu Vzdělání.CZ je od roku 2006 archivován Národní knihovnou České republiky.

WebArchiv - archiv českého webu

Reference

"S prezentací naší vzdělávací instituce na portále Vzdělání.cz jsme spokojeni. Portál je profesionálně zpracován a nabízí školám celou řadu možností, jak se prezentovat. Tedy nejen umístěním v podrobně členěném katalogu, ale také formou PR článků, sponzorovaných odkazů, titulu „škola dne“, ale také umisťováním novinek, dne otevřených dveří, zasílání zpravodaje uživatelům apod. Stejně tak spolupráce s manažery a webmastery tohoto serveru je velmi pružná, management se vždy snaží vyjít škole vstříc a nalézat oboustranně zajímavá řešení. Tento portál tvoří jeden z důležitých platforem našeho internetového marketingu."
Praha, 18.11.2011, ing. Eva Mocová, ředitelka BOHEMIA INSTITUT s.r.o.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Přečtěte si rozhovor s Junko Shimada - japonskou studentkou, která před třemi lety získala cenu v Hrabalovské soutěži pro mladé překladatele do japonštiny.
Nečekané zážitky při stopování
O své zkušenosti z letního stopování do zemí bývalé Jugolsávie se podělil náš spolupracovník Tomáš Kolomazník. Co vás může potkat? Na co si dát pozor? A jak nízkorozpočtově se dá cestovat a zažít nečekané?